Slogan

İK Politikamız

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ  

Özel Lider Şişli Kolejinde her yıl yılın belli dönemlerinde personel gereksinimleri belirlenir. Personel ihtiyacının belirlenmesinde yeni oluşturulan ya da büyümekte olan bölümler, iç işleyiş sırasında yapılan performans değerlendirme sonuçları, idari nedenler, kişisel nedenler (askerlik, eş durumu, tayin, evlenme, il değişikliği, vb.) etken olmaktadır.
Personel alımlarında kurum WEB sitelerinden ve/veya gazetelerden bilgilendirme ve duyurular yapılır. Kurumumuzda çalışmak için ilgilenenler web sayfanızda yer alan başvuru formunu doldurabilir veya lidersisli@lidersislikoleji.k12.tr adresine e-maille müracaat edebilirler.
Kurum içinde personel gereksinimi duyulan bölüm ve iş tanımına göre aranan ön yeterliliğe sahip olduğu düşünülenler ön değerlendirme sonucunda mülakat için kuruma davet edilirler.
 Ön elemeden geçen adaylar son aşamada ikinci bir mülakat için kuruma davet edilirler.
Mülakat sırasında okul müdürlüğü, ilgili birim/bölüm yöneticileri başvuran kişinin kurum misyon ve vizyonuna uygunluğunu, yapılması istenecek iş tanımına yönelik akademik ve profesyonel yeterliliğini saptarlar. Mülakatın sonucu hakkında adaylara ger bildirimde bulunulur.